pfcc acsi wifi ekokemping
adres

Żeromskiego 168, Chłapowo

numer telefonu

501 197 450, 501 840 450

Sprawdź wolne terminy.
Sprawdź wolne terminy

O nas

Zapraszamy na Lazurowe - Pole Namiotowe

KORZYSTANIE Z CAŁEJ INFRASTRUKTURY SANITARNEJ NA NASZYM KEMPINGU JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNE

 

Pole Namiotowe Lazurowe położone jest na malowniczym klifie przy samej plaży, do której z prowadzą dwa niezależne dojścia. Szybki rozwój naszego osrodka, dobra obsługa klienta oraz ogromny wkład pracy zostały zauważone i docenione - Lazurowe otrzymało wyróżnienie w prestiżowym plebiscycie "Mister Camping" organizowanym przez Polską Federację Campingu i Caravaningu w kategorii kemping o pojemności 500 miejsc noclegowych.

 

W chwili obecnej Pole Namiotowe Lazurowe to największe i najbardziej popularne pole namiotowo-kempingowe, z którego rozprzestrzenia się niezapomniany widok na Morze Bałtyckie, port we Władysławowie czy na Rozewie. W związku z naszym szybkim rozwojem w roku 2010 przejęliśmy pole namiotowe „Pomarańczowe”, które wielu naszym gościom kojarzy się z niezapomnianymi wakacjami. Naszym bezspornym atutem jest ciekawa oferta pobytowa i dobra obsługa naszych gości, którzy doceniają nasz wysiłek i których z roku na rok przybywa.

 

 


Oferujemy dobrą infrastrukturę pobytową: dwa nowoczesne obiekty sanitarne z gorącą wodą dostępną przez cała dobę, z któryc korzystanie jest bezpłatne. Do Państwa dyspozycji oddaliśmy duży aneks kuchenny wraz z pralką, zespołem ogólnodostępnych lodówek oraz liczne stanowiskowa do zmywania naczyń. Jako ekologiczne pole ECO KAMPING segregujemy śmieci, czym redukujemy Państwa koszty pobytu oferując atrakcyjne ceny, zniżki i rabaty.  
 
 


Pole Namiotowe Lazurowe jest miejscem do wypoczynku i spędzenia wakacji dla wszystkich, bez względu na wiek i upodobania. Dzieciom oferujemy dwa place zabaw, młodzieży świetlicę oraz boisko do siatkówki. Nasz ośrodek podzielony jest na strefy, m.in. na sektory rodzinne, sektory dla przyczep i kamperów, na tzw. sektor „romantyczny” dla zakochanych. Dla bezpieczeństwa wszystkich gości cały nasz teren jest monitorowany, a możliwość wejścia i wyjścia z naszego terenu odbywa się po okazaniu ważnej karty pobytu.

 

Pole Namiotowe Lazurowe nad morzem oferuje dobrze przygotowane miejsca pod namioty, przyczepy kempingowe czy też kampery. Nasz ośrodek podzielony jest na parcele o powierzchni od 50 do 120 m², z własnymi przyłączami energii elektrycznej, w tym również wody i kanalizacji. W parcelach tych można rozbić namiot, postawic przyczepę kempingową, namiot ogrodowy czy też zaparkować samochód.


Od sezonu 2016 współpracujemy także z nowoczesną wypoczyżalnią turystyczną, która udostępnia sprzęt turystyczny gościom odwiedzającym Półwysep Helski. Jeden ze swoich punktów posiada naprzeciwko naszego kempingu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy Państwu spędzenie niezapomnianych chwil przemierzając Mierzeję Helską jedną z najbardziej atrakcyjnych ścieżek rowerowych w Polsce. Piękny pejzaż Zatoki Puckiej, jak również malownicze miejscowości przykuwają uwagę każdego turysty. Cała trasa liczy 35 kilometrów łącząc Władysławowo z Helem. Namiot na Lazurowym to doskonałe miejsce na bazę noclegową przed taką wyprawą.

Jeżeli zabraknie sił na powrót, wypożyczalnia umożliwia pozostawienie roweru na końcu trasy, w oddziale na Helu skąd można wrócić pociągiem lub autobusem. W przypadku jakichkolwiek problemów podczas wędrówki, możecie Państwo liczyć na pomoc mobilnego personelu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W celu dokonania stosownej rezerwacji należy wybrać jedną z poniższych opcji:

 

23-01-2024

Nowy układ przyczep na sezon 2024

https://www.lazurowe.com.pl/rezerwacja-przyczep

zobacz więcej ...